Sebastian Andrzejewski, źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w BogatyniUczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bogatyni Sebastian Andrzejewski to zdolny młody poeta. Został dostrzeżony i nagrodzony na dwóch konkursach literackich

Dnia 9 lutego 2014 r.  jury Konkursu Poetyckiego ogłoszonego przez Izbę Wydawniczą „Światowit”  oraz Fundację Pieśniarze we Wrocławiu, pod przewodnictwem poety, prozaika i krytyka literackiego, Stanisława Srokowskiego, po rozpatrzeniu  595 prac 119 autorów, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia. W konkurencji tej Sebastian otrzymał wyróżnienie. Natomiast w kolejnym konkursie, który odbył się 6 marca 2014 r, jury IV Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „O Złoty Karton III LO” – „Kto nie wierzy w magię świata, tego magia się nie ima” wyróżniła i nagrodziła Sebastiana . Jurorzy nie przyznali nagrody głównej ze względu na bardzo wyrównany poziom artystyczny.

W komisji sędziowskiej zasiedli wrocławscy literaci: Jacek Bierut, Tomasz Majeran, Przemysław Witkowski, Ela Kołodziejczyk i Justyna Paluch.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bogatyni/SP w Zgorzelcu


Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.