Kabaret 'Inaczej' Królem Łgarzy 2013, fot. W. MarszałTermin zgłoszeń do Ogólnopolskiego Turnieju Małych Form Satyrycznych Bogatynia 2014 upływa na początku kwietnia

 

Turniej Małych Form Satyrycznych, wzorem lat ubiegłych, będzie miał trzy kategorie konkursowe: na autorski tekst satyryczny, satyryczną prezentacje sceniczną (konkurs główny) i rysunek satyryczny. Konkursy skierowane są do osób pełnoletnich.

Celem turnieju jest prezentacja i promocja autorów krótkich formy satyrycznych, ja ko sposobu na rozbawienie publiczności.
Serdecznie zapraszamy wszystkich autorów - satyryków do wzięcia udziału:

  • w konkursie na tekst satyryczny, nadesłany do Radiowej „Trójki" do dnia 7 kwietnia 2014 r.
  • w konkursie na rysunek satyryczny (prace nadsyłać należy na adres organizatorów w Bogatyni do dnia 16 kwietnia 2014 r.).
  • w konkursie na krótką prezentacje sceniczną - KONKURS GŁÓWNY (zgłoszenia w formie multimedialnej, nadsyłane do Radiowej „Trójki") do dnia 3 kwietnia 2014 r.; eliminacje prezentacji scenicznych (półfinały) odbędą się 13 kwietnia 2014 r. o godzinie 13.00 w Warszawie, w „Piwnicy pod Harendą".

Nagrodą główną najstarszego i znanego konkursu - jest tytuł „Króla i Księcia Łgarzy" w roku 2014 (pula nagród 10.000 złotych).

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów oraz kartę zgłoszeń można znaleźć na stronie internetowej www.turniej.com.pl. Finał kwietnia 2014 roku, godz. 16.00 Bogatyński Ośrodek Kultury.

Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych
w Bogatyni

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.