Seks grupowy czyli  psychoterapia - plakat spektakluSpektakl pod tajemniczo brzmiącym tytułem "Seks grupowy czyli Psychoterapia" to spotkanie terapeuty (Jacek Borkowski) z pacjentem (Adam Marjański), podczas którego lekarz dusz stara się odblokować i uzdrowić niekonwencjonalnymi metodami swojego klienta

Sztuka z pogranicza kabaretu i spektaklu powstała na podstawie tekstu Jacka Chmielnika "Psychodrama, czyli seks w życiu człowieka". Nieżyjący już autor znany jest głównie z ról w filmach Juliusza Machulskiego: Vabank i Kingsajz. Psychoterapię poprowadzi grający od kilkunastu lat psychologa w serialu Klan Jacek Borkowski. Jak zapewnia aktor (źródło teatr-maly.pl) - choć mówimy o seksie, nie ma tutaj miejsca na obsceniczność czy wulgarność. Spektakl podejmuje temat seksu, który okazuje się pretekstem do dalszych, głębszych rozmów. Głównym jego przesłaniem jest apel o to, aby ludzie nie byli wrogo nastawieni w stosunku do siebie, aby wynosili uczucia ponad pragmatyzm, kochali się i nie odczuwali nienawiści. Pacjenta gra Adam Marjański - telewidzom i kinomanom znany przede wszystkim z roli Janka Bohatyrowicza w filmie Nad Niemnem.

Spektakl odbędzie się 29 marca (sobota) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie BOK.

Fragment spektaklu:

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.