UMiG Bogatynia, fot. bogatynia.info.plW przyszły czwartek Rada Gminy i Miasta wysłucha informacji na temat funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni

Przewodniczący Rady Gminy i Miasta Patryk Stefaniak zwołał sesję Rady Gminy i Miasta Bogatynia na 19 kwietnia 2012 roku na godz. 8.00 (proponowany porządek obrad: Sesja Rady Gminy i Miasta Bogatynia).

Radni wysłuchają sprawozdania z realizacji uchwał za II półrocze 2011 roku Rady Gminy i Miasta Bogatynia oraz sprawozdania z działalności Burmistrza za IV kwartał 2011 roku. Przedstawiona będzie również informacja na temat funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni (więcej na ten temat w artykule SPZOZ utracił płynność finansową).

Podczas czwartkowe spotkania radnych zostaną również podjęte uchwały w sprawie likwidacji szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Energetycznych i Ekonomicznych w Bogatyni oraz w sprawie rozwiązania Zespołu Szkół Energetycznych i Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Bogatyni (vide Uczniowie protestowali, radni zdecydowali (foto)).


 


Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.