Po raz ostatni kobieta była widziana 9 czerwca 2012 roku około godziny 11:00, fot. nad. przez inter.Zaginęła 82 - letnia Zdzisława Kuźba – informuje nasza internautka. Zagniona ostatnio była widziana w okolicach Wigancic Żytawskich, Wyszkowa i Wolanowa. Prawdopodobnie udała się w stronę Czech


Komisariat Policji w Bogatyni prowadzi poszukiwania za zaginioną 82 - letnią mieszkanką Bogatyni Zdzisławą Kuźba. Kobieta zaginęła podczas spaceru w dniu 9 czerwca około godziny 11:00 w okolicach nieistniejącej miejscowości Wigancice. Zaginiona cierpi na zaniki pamięci.

Rysopis:  wiek - 82 lata, wzrost - 160cm., sylwetka - szczupła, włosy - krótkie, siwe.

Ubiór: w chwili zaginięcia kobieta ubrana była w czerwoną bluzkę, granatową spódnicę. Posiadała przy sobie torebkę koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które w ostatnim czasie widziały zaginioną lub znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji w Bogatyni pod numerem telefonu 75/7799220 lub Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu pod numerem telefonu: 75/6494200 lub numerem alarmowym policji: 997/112 (z telefonów komórkowych).

Zaginiona Zdzisława Kuźba, fot. KPP w Zgorzelcu

 Po raz ostatni kobieta była widziana 9 czerwca 2012 roku około godziny 11:00, fot. nad. przez inter.

Źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.