Po raz ostatni kobieta była widziana 9 czerwca 2012 roku około godziny 11:00, fot. nad. przez inter.Fundacja z Goerlitz w porozumieniu z PCK będzie zbierała używane rzeczy w Bogatyni


Od kilku dni na ulicach Bogatyni wiszą przyczepione ulotki informujące o zbiórce używanej odzieży, bielizny, ręczników, pościeli, butów, zabawek i naczyń kuchennych. Organizatorzy zwracają uwagę na pilną potrzebę obuwia, pierzyn i poduszek. Zawiązane worki z rzeczami należy wyłożyć na chodnikach w widocznych miejscach. Oznakowane samochody zabiorą je 12.06 br. około godziny 8.00.

Akcję organizuje Fundacja Help e.V. z Goerlitz, która ma na swoim koncie już wiele takich zbiórek. Help e. V. jest  humanitarną  organizacją, która niesie pomoc ludziom w potrzebie bez względu na pochodzenie, religię czy też poglądy światowe - możemy przeczytać na stronie internetowej Fundacji, która udzielała również pomocy powodzianom z Bogatyni w 2010 roku. W Polsce Help e.V. współpracuje z dolnośląskim oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.