Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 29-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe. Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego wyniósł z jednej z drogerii w mieście różnego rodzaju szczoteczki do zębów o wartości ponad 700 złotych. To nie pierwsze przestępstwo na jego koncie. Za wcześniejsze kradzieże odbywał karę więzienia, dlatego teraz, działając w warunkach powrotu do przestępstwa grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Na zdjęciu policyjna cela, fot. KPP w Zgorzelcu 

Kradzieże sklepowe to zmora sprzedawców. Przestępcy wykorzystując nieuwagę pracowników sklepów wychodzą z towarem nie płacąc. Zapominają jednak, że większość z nich znana jest zarówno policji, jak i pracownikom ochrony. W ramach prowadzonych czynności procesowych i operacyjnych funkcjonariuszom udaje się zatrzymać większość z nich.

Tym razem po raz kolejny, policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni, zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże sklepowe. 29-latek wykorzystując nieuwagę obsługi jednej z drogerii w Bogatyni wyniósł rożnego rodzaju szczoteczki do zębów. Wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 700 złotych.

Sprawca za popełnione czyny usłyszał już zarzut. W związku z tym, że był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu za które odbył karę więzienia, teraz działając w warunkach recydywy grozi mu do 7,5 roku wiezienia.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.