Zdjęcie archiwalne, fot. R. NaruszewiczDobrze spisał się nasz zespół w rozegranym 15 sierpnia br. meczu wyjazdowym w Wąsoczu. Zremisowaliśmy z tamtejszą drużyną Orla Wąsocz 2-2

Bramki dla naszego zespołu strzelił Krzysztof Tkaczyk w 18 i 43 minucie. Gospodarze bramki strzelili z rzutów karnych po faulach naszych obrońców na gospodarzach w polu bramkowym w 20 i 62 minucie.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Marcin Gawlik, Marcin Chrzanowski, Łukasz Duduć, Piotr Krzesiński (75 minuta Dawid Kloczkowski), Michał Mokijewski (65 minuta Piotr Koryto), Sebastian Mikulsaki, Mariusz Omylański (K), Mateusz Piskorski, Jewgień Savczuk, Łukasz Pastuszko, Krzysztof Tkaczyk.

Ponadto w składzie znaleźli się Andrzej Iwanicki, Michał Szydło.

Trener: Ireneusz Słomiak, Paweł Rychter.

Następny mecz MKS Granica Bogatynia rozegra już 18 sierpnia br. o godzinie 18 na stadionie przy ulicy Białogórskiej z Olimpią Kowary.