Zdjęcie archiwalne, fot. R. NaruszewiczW drugim swoim meczu rundy jesiennej MKS Granica Bogatynia podejmowala 18 sierpnia br. o godzinie 14
przy ulicy Białogórskiej Olimpię Kowary

Po ambitnej grze całego zespołu,  zawodnicy Granicy strzelając w ostatniej minucie meczu bramkę zremisowali z dobrze w tym dniu dysponowanym zespołem z Kowar 2-2. Bohaterem meczu został Jarek Czekański broniąc w 52 minucie rzut karny. Nasz zespół od 78 minucie po dwóch źółtych kartkach Mateusza Piskorskiego (w konsekwencji czerwona) grał do końca meczu  w osłabieniu.

MKS Granica Bogatynia wystąpiła w składzie: Jarosław Czekański, Marcin Chrzanowski, Łukasz Duduć, Piotr Krzesiński (55 minuta Dawid Kloczkowski), Michał Mokijewski (85 minuta Michał Szydło), Sebastian Mikulski, Mariusz Omelański (K), Mateusz Piskorski, Jewgień Savchuk (46 minuta Piotr Koryto), Daniel Szywała, Krzysztof Tkaczyk.

W składzie wystąpili :Sebastian Fularz, Damian Sochacki.

Trenerzy: Ireneusz Słomiak, Paweł Rychter.

MKS Granica Bogatynia - Olimpia Kowary 2 - 2.

Bramki strzelali: w 22 minucie Krzysztof Tkaczyk i w 89 minucie Michał Szydło, który 4 minuty wcześniej wszedł na boisko.

Kartki: 24 minuta Mateusz Piskorski, 45 minuta Sebastian Mikulski, 78 minuta druga źółta kartka Mateusza Piskorskiego  i zarazem czerwona.