Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni ma szansę na darmowy remont łazienki. Wystarczy pomóc.

Przeciętny człowiek korzysta z toalety dwa i pół tysiąca razy rocznie, a my nadal wstydzimy się mówić o fizjologii i o tym, jak powinniśmy zachowywać się w toaletach.

Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni dołączyło do kampanii Akcja Tron, która odważnie pokazuje, że kultura osobista i higiena w toaletach oraz związane z tym prawa dziecka i jego dobrostan — to tematy, o których warto rozmawiać.

Patronami akcji są między innymi: Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu, Instytut Praw Dziecka im. Janusza Korczaka, Fundacja Unaweza Martyny Wojciechowskiej.

Do wygrania remont łazienki 

W ramach kampanii Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi bierze udział w konkursie, w którym do wygrania jest, dzięki głosom mieszkańców i mieszkanek Bogatyni, remont przedszkolnej łazienki. 

Głosowanie wystartowało 1 marca i trwa do 31 marca. W linku poniżej znajduje się praca wykonana przez przedszkolaki 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=809169297895341&set=pcb.809221637890107

Bardzo prosimy o oddawanie głosów. 

Akcję zainicjował WCTron — jedna z najpopularniejszych marek zapewniających mobilne rozwiązania sanitarne. Dzięki swojemu 25-letniemu doświadczeniu m.in. na imprezach kulturalnych, w których biorą udział całe rodziny — firma postanowiła rozpocząć ogólnopolską dyskusję na temat polskich toalet, ich dostępności, ekologii, ale też kultury osobistej ich użytkowników.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.