W niedzielę, 10 marca w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbył się "Brokatowy Dzień Kobiet". Na scenie wystąpił Marcin "Czersky" Czerwiński.
Jak informują organizatorzy z Bogatyńskiego Ośrodka Kultury Marcin Czerwiński to kompozytor, wokalista i producent muzyczny, twórca hitu "Brokat" oraz prekursor Reggaeton Latino w Polsce. Artysta od pierwszego dźwięku porwał bogatyńską publiczność, która tanecznym krokiem wkroczyła na proscenium Bogatyńskiego Ośrodka Kultury i została tam już do samego końca.
Niesamowita energia, spektakl muzyczno-wizualny, wielka radość i moc pozytywnych wrażeń – tak w kilku słowach można podsumować występ "Czersky’ego" w Bogatyni - dodają organizatorzy. Koncert poprowadził konferansjer i dziennikarz radia ESKA2 (dawniej SuperNova) Paweł Wiszniewski. - Serdecznie dziękujemy Marcinowi oraz zespołowi za super koncert, a bawiącym się przed sceną Paniom za epicką wspólną zabawę na Brokatowym Dniu Kobiet! Zapraszamy na kolejne koncerty do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury. - dodają organizatorzy w komunikacie. 
 
Fot. BOK
Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.