Charytatywny Maraton Rockowy, fot. R. Naruszewicz "Pizza" to tytuł utworu grupy Tytan, który stanął do "Muzycznej Bitwy" Radia Wrocław. Zagłosuj na "nasz" zespół i pomóż im wygrać

Jędrzychowice, Zgorzelec i Bogatynia - to miejsca pochodzenia muzyków zespołu Tytan (więcej o zespole można znaleźć na profilu myspace.com/tytan). Zespół zakwalifikował się do kolejnego etapu "Muzycznej Bitwy" organizowanej przez Radio Wrocław. Dzisiaj na radiowej antenie "bije się" z formacją Bellrock z Bielawy, Dzierżoniowa i Pieszyc. "Nasz" zespół wygra bitwę jeśli zbierze więcej SMS-ów (numer SMS: 72280, Treść SMS: RW BITWA 2. Koszt SMS-a to: 2 zł + VAT). Głosowanie tylko do jutra do godz 8.00 rano. Piosenka konkursowa "Pizza" i profil Tytana w radiowym konkursie znajduje się pod linkiem internetowym.

"Muzyczna Bitwa to wyjątkowy konkurs na dolnośląskim rynku muzycznym. Młode, ambitne i zdolne zespoły z naszego regionu, które chciałyby powiedzieć więcej lokalnej publiczności, mają ku temu świetną okazję" - tak opisują wydarzenie organizatorzy. Tytan wczoraj w Jeleniej Górze zakwalifikował się do dalszej "gry". Zespół znalazł się wśród pięciu zespołów, które wezmą udziału w etapie antenowym "Muzycznej Bitwy". Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w lutym 2012 r.

W dalszym etapie na antenie Radia Wrocław prezentowane będą dwa zespoły, z których słuchacze sms-owo wybiorą jeden, przechodzący do III etapu konkursu. Decyduje liczba oddanych głosów. Zwycięzca Muzycznej Bitwy otrzyma nagrodę w wysokości 5000 zł oraz weźmie udział w kolejnej edycji koncertu "Nowe Brzmienie" i w Festiwalu "Przebojem na antenę".

W 2010 roku do konkursu dostał się bogatyński zespół Exit from Hell. Bogatynianie odpadli głosami słuchaczy w bitwie z wrocławskim zespołem Instytut.

Podobne artykuły:


Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.