'Moja przygoda z Gwiezdnymi Wojnami'Bogatyński Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki FUTURA ogłaszają konkurs plastyczny dla uczniów bogatyńskich szkół pt. "Moja przygoda z Gwiezdnymi Wojnami"

Do konkursu zaproszeni są wszyscy uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie atrakcyjnych nagród odbędzie się 1 marca 2013 roku o godzinie 17.00, podczas Maratonu Filmowego STAR WARS.

Konkurs organizowany jest przez Bogatyński Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki FUTURA. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół z terenu Miasta i Gminy Bogatynia i przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych klas 1-3, uczniowie szkół podstawowych klas 4-6 oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Konkurs ma na celu popularyzację fantastyki, pobudzenie wyobraźni i aktywności twórczej oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowanie swojego talentu. Prace powinny być tematycznie związane ze światem Gwiezdnych Wojen, mogą być wykonane dowolną techniką, w formacie nie mniejszym niż A4.

Samodzielnie wykonane prace należy dostarczyć do sekretariatu Bogatyńskiego Ośrodka Kultury do 20 lutego 2013 r, do godz. 12:00. Do pracy należy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem autora, wiekiem autora, nazwą szkoły i klasy, imieniem i nazwiskiem opiekuna oraz telefonem kontaktowym. Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Ewentualne pytania można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Regulamin do wydruku dostępny jest pod linkiem internetowym.

Źródło: UMiG Bogatynia

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.