Multiukono w Zgorzelcu19 grudnia ruszyła sprzedaż on-line biletów do zgorzeleckiego Multikina. Od środy każdy może rezerwować oraz kupować bilety na wybrane seanse z repertuaru przez stronę www.multikino.pl

Od środy, 19 grudnia każdy może wejść na stronę multikino.pl/pl/kup-bilet/kino/zgorzelec i kupić lub zarezerwować on-line bilet do Multikina w Zgorzelcu. Daje to możliwość wyboru najlepszych miejsc na dowolny seans filmowy.

Już w najbliższy piątek, 21 grudnia, na widzów czekają takie produkcje filmowe, jak: „Skyfall”, „Jesteś Bogiem” oraz „Tylko nie miłość”. Natomiast rodziny z dziećmi Multikino zachęca do obejrzenia filmów z dziecięcego repertuaru: „Na tropie Marsupilami”, „Renifer Niko ratuje brata” 2D i 3D, „Dino mama” 2D i 3D oraz przedpremierowo „Strażnicy marzeń” 2D i 3D.

Ponadto już 25 grudnia w Multikinie w Zgorzelcu będzie można zobaczyć premierowo najnowszą produkcję Petera Jacksona „Hobbit: Niezwykła podróż” 3D oraz „Supermarket” z Marianem Dziędzielem w roli głównej.

On-line będzie można kupować również bilety na wszystkie wydarzenia specjalne Multikina, jak Noc Kina, która odbędzie się już 11 stycznia 2013 roku.

Więcej informacji oraz repertuar Multikina w Zgorzelcu już od 19 grudnia jest dostępny na stronie www.multikino.pl.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.