Przyjaciel Gminy Bogatynia, fot. UMiG BogatyniaPytanie pozostaje otwarte, bo to właśnie mieszkańcy mają zdecydować komu przyznać honorowy tytuł

Temat statuetki i honorowego tytułu czekał od stycznia ubiegłego roku, kiedy to radni podjęli uchwałę o jego nadaniu (vide Przyjaciel Gminy Bogatynia - wyróżnienie za pomoc). W tegorocznym budżecie figuruje zapis, że wykonanie statuetki "Przyjaciel Gminy Bogatynia" kosztowało ok. 92 tys. zł. Dzisiaj burmistrz zaapelował o wskazanie komu honor bycia przyjacielem się należy. Poniżej pełny komunikat.

"W celu uhonorowania darczyńców, którzy wsparli mieszkańców oraz Gminę Bogatynia po powodzi z 7 sierpnia 2010 roku przyjmowane będą wnioski od osób prawnych i fizycznych z terenu Gminy Bogatynia. Wszelkie informacje dotyczące darczyńców należy przekazać do Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni zgodnie z treścią komunikatu.

Komunikat Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia w sprawie przyjmowania wniosków do Kapituły wyróżnienia „Przyjaciel Gminy Bogatynia".

Szanowni Mieszkańcy,

zgodnie z § 7 uchwały Nr VI/43/11 Rady Gminy i Miasta Bogatynia z dnia 21 stycznia 2011 roku w sprawie ustanowienia wyróżnienia „Przyjaciel Gminy Bogatynia" oraz zasad honorowania kandydatów, informuję o rozpoczęciu przyjmowania wniosków z kandydaturami do wyróżnienia „Przyjaciel Gminy Bogatynia".

W związku z powyższym przedstawiciele organów samorządowych Gminy Bogatynia oraz osoby prawne i fizyczne z terenu Gminy Bogatynia, które chcą zgłosić kandydatury do wyróżnienia, powinny złożyć stosowny wniosek do Kapituły w nieprzekraczalnym terminie do 15 czerwca 2012 r.

Wzór wniosku o nadanie wyróżnienia stanowi załącznik nr 1 do uchwały Nr VI/43/l 1 Rady Gminy i Miasta Bogatynia z dnia 21 stycznia 2011 roku.

Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni ul. Daszyńskiego 1, pokój nr 5.

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Andrzej Grzmielewicz

Uwaga!
Kapituła rozpatrywać będzie tylko i wyłącznie wnioski przygotowane zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik do w/w uchwały, opatrzone czytelnym podpisem wnioskodawcy.

W celu ułatwienia kontaktu prosimy wnioskodawców o podanie numeru telefonu, a także numeru telefonu wskazanego."

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.