Na drodze wojewódzkiej nr 352 za miejscowością Koźmin w kierunku Bogatyni doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w tym technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu rekrutacji wypadków drogowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 33-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierując pojazdem marki Skoda Octavia na chwilę obecną z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu bezpośrednio pod nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki DAF, kierowany przez 64-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego. Niestety w wyniku zdarzenia kierujący osobówką poniósł śmierć na miejscu - informuje Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon u osoby podróżującej osobówką. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu zdarzenia działają zastępy z JRG Zgorzelec, OSP KSRG Radomierzyce, Policja i Pogotowie Ratunkowe.

Tekst/zdjęcia: KP PSP w Zgorzelcu

Galeria zdjęć 

{gallery}stories/2024/07/352{gallery}

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.