W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 39-latka u którego zabezpieczyli prawie kilogram metamfetaminy. Narkotyki były schowane w metalowej szafie w jednym z pomieszczeń gospodarczych. Mężczyzna usłyszał już zarzut do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Na zdjęciu pojemnik z krystaliczną substancją, fot. KPP w Zgorzelcu 

W wyniku pracy operacyjnej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze w metalowej szafie w jednym z pomieszczeń gospodarczych zajmowanym przez 39-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego zabezpieczyli plastikowy pojemnik z krystaliczną substancją.

Mężczyzna trafił do komisariatu, gdzie badanie zabezpieczonych kryształków pokazało, że była to metamfetaminaw ilości prawie jednego kilograma.

39-latek na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszał zarzut do którego się przyznał.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.