W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zabezpieczyli 130 porcji handlowych metamfetaminy. Narkotyki w miejscu swojego zamieszkania przechowywała 42-latka, która schowała je w pojemniku z makaronem. Kobieta została zatrzymana i usłyszała już zarzut do którego się przyznała. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Na zdjęciu pojemnik z makaronem i worek z krystaliczną substancją, fot. KPP w Zgorzelcu 

W wyniku pracy operacyjnej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali kobietę podejrzewaną o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych w jednej z szafek w kuchni, w pojemniku z makaronem znaleźli worek foliowy z krystaliczną substancją. 42-latka została zatrzymana i trafiła do komisariatu. Jak się okazało zabezpieczona substancja to metamfetamina w ilości z której można przygotować 130 porcji handlowych tego narkotyku.

Kobieta usłyszała już zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii do którego się przyznała.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.