Policjanci z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali 39-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 8 miesięcy więzienia. Mężczyzna ma na swoim koncie między innymi przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Dodatkowo przy poszukiwanym policjanci ujawnili woreczek z metamfetaminą.

Na zdjęciu kamizelka z napisem: policja dzielnicowy, fot. KPP w Zgorzelcu 

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu podczas wykonywania obowiązków służbowych rozpoznali mężczyznę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Sprawdzenie w dostępnych bazach danych potwierdziło, że 39-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego ma do odbycia 8 miesięcy więzienia. Mężczyzna ma na swoim koncie między innymi przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym, takie jak kierowanie pojazdami pomimo sądowego zakazu oraz w stanie nietrzeźwości.

Dodatkowo przy poszukiwanym dzielnicowi ujawnili woreczek foliowy z metamfetaminą.

Zanim 39-latek trafił do aresztu usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.