W jednym z najnowszych odcinków hitu telewizji Polsat wystąpił Stanisław z Bogatyni. Staszek szuka drugiej żony. Pierwsza zmarła na jego rękach.

fot. archiwum 

To już 354 odcinek serii, w której chłopaki poszukują swoich drugich połówek. "Pochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie" - głosi serialowa sentencja. "Chłopaki do wzięcia" to popularny serial, który od lat z powodzeniem pokazywany jest w telewizji Polsat.

Nowym uczestnikiem programu jest Stanisław z Bogatyni, mieszkaniec Osiedla Orła Białego. Stachu, który znany jest również jako "Rambo" ma 55 lat. Mieszka w Bogatyni, ale przez swoją pracę zawodową częściej przebywa w Czechach. Stachu zgłosił się do "Chłopaków do wzięcia" w nadziei na znalezienie kobiety. Jego żona zmarła. W pierwszym odcinku nowy uczestnik opowiadał o swoim poprzednim związku. Po 10 latach znajomości wziął ślub, ale jego wybranka zachorowała. Lekarze byli bezradni. Żona trafiła do hospicjum, gdzie zmarła na rękach swojego męża.

Odcinek 354 z udziałem bogatynianina można obejrzeć na stronie polsatboxgo.pl.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.