Temat kupna nowego auta dla bogatyńskich urzędników ciągnie się od kwietnia br. Podejść było kilka i kilka marek w domyśle. Ostatecznie na parkingu pod magistratem stanął SUV marki Volvo XC60.

W kwietniu br. w zmianach do budżetu znalazła się również pozycja dotycząca zakupu pojazdu dla urzędu w planowanej kwocie 190 tys. zł.  O zamiarze zakupu pisaliśmy już w artykule W Bogatyni będą małe KarbonaliaMagistrat kupi hybrydową limuzynę. Przetargi były trzy, ale nie wyłoniły wykonawcy. Ostatecznie Urząd Miasta i Gminy Bogatynia podpisał umowę na zakup na hybrydowej limuzyny z "wolnej ręki" w połowie lipca br. (vide Nowy samochód dla urzędników za 190 tys. zł został wybrany). 

- Zamawiający - Gmina Bogatynia informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Dostawa samochodu osobowego pięciomiejscowego na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni prowadzonym na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych w ramach trybu zamówienia z wolnej ręki, zgodnie z którym Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione - po przeprowadzonych negocjacjach została podpisana umowa z Wykonawcą: Inter Car Silesia Sp. z o. o., ul. Szyb Barbary 3,41-709 Ruda Śląska - poinformował w lipcu burmistrz Wojciech Dobrołowicz.

Całkowita cena ryczałtowa brutto po przeprowadzonych negocjacjach: 190.000 zł. 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.