Granica Bogatynia - Karkonosze Jelenia Góra, fot. R. NaruszewiczPo najsłabszym meczu w rundzie wiosennej MKS Granica Bogatynia przegrała 0 - 2 z Karkonoszami Jelenia Góra. Nie udało się w sobotę zdobyć cennych trzech punktów zawodnikom Granicy Bogatynia, które po 90 minutach gry pojechały do Jeleniej Góry

Egzekutorem naszej drużyn był dobrze dysponowany w tym meczu Łukasz Kowalski. Granica przez cały mecz miała przewagę, lecz nie potrafiła sobie stworzyć sytuacji do zdobycia bramki. Druga połowa zaczęła się dla naszego zespołu fatalnie, bo na początku drugiej połowy meczu tj. 47 minucie pierwszą z nielicznych kontr wykorzystał Łukasz Kowalski, który po błędzie naszej obrony i bramkarza z bardzo ostrego kąta umieszcza piłkę w bramce Gawlika. Zawodnicy Granicy próbowali doprowadzić do wyrównania, lecz jak nie wychodzi, to nie wychodzi. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 90-ej minucie, po wybiciu piłki z pola karnego przez Krakówkę, w okolicach połowy boiska piłkę przejął Kowalski i popędził w kierunku bramki Gawlika, mijając obrońcę oraz bramkarza wpakował piłkę do siatki Granicy zapewniając zwycięstwo Karkonoszom.Czasami trzeba przegrać mecz, żeby w następnym meczu się podnieść i jeszcze z większą wiarą zagrać o zwycięstwo.

Wierzę w to, że naszych zawodników stać jest w następnym meczu na to, by powalczyć o zwycięstwo dla naszych kibiców i samych siebie.

GRANICA BOGATYNIA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 0-2 (0-0)

Bramki: 47 i 90 minuta Łukasz Kowalski

GRANICA: Michał Gawlik - Łukasz Duduć, Marcin Omelański, Damian Sochacki, Marcin Chrzanowski, Tomasz Rachwał, Grzegorz Deszcz ( 55 minuta Gracjan Janiak), Jevgien Sawczuk, Michał Szydło (70 minuta Dawid Więckiewicz) , Michał Marszałek, Michał Mokijewski.

Pozostałe wyniki:

Juniorzy - MKS Granica Bogatynia - Piast Zawidów 6 - 0,

Trampkarze - MKS Granica Bogatynia - Skorpiony Lubań 7 - 0,

Młodzicy - MKS Granica Bogatynia - Skorpiony Lubań 5 - 0.

Konsultant ds. sportu i mediów : Andrzej Lipko

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu autorstwa Remigiusza Naruszewicza: