Niemieckie kąpieliska zewnętrzne przygotowują się do sezonu letniego. Ulubione przez bogatynian miejsca podrożeją nawet o 1 euro.

Basen w Olbersdorf, fot. Remigiusz Naruszewicz

Ceny wzrosły również rok temu: Drożeją bilety w niemieckich basenach. Popularna pływalnia w Olbersdorfie otwiera się po raz pierwszy od 14.06.2024. Cena za wstęp drożeje o 1 euro dla dorosłych (dorośli 6 euro, dzieci 3 euro). Dodać trzeb, że woda w basenie jest podgrzewana. Dodatkowo należy jeszcze zapłacić za parking. Nowością jest możliwość opłaty zdalnie, przez aplikację. 

Sezon na basenie rekreacyjnym w Obercunnersdorf rozpoczął się w tym roku 17 maja 2024 roku i potrwa do 1 września 2024 roku. Dorosły za wstęp zapłaci tu również 6 euro, a dzieci 3,5 euro. Parking jest bezpłatny.

Bez zmian pozostała cena wstępu do górskiego basenu w Jonsdorfie - 5 euro. Kąpielisko w czeskim jeziorze Kristyna to dla dorosłego w sezonie koszt 100 koron, dla dziecka 70 koron i również płatny jest parking.

W Bogatyni w basenie wykąpiemy się w przyszłym roku - tak wynika z kontraktu, który podpisano w lutym br. (vide Basen "dokończy" firma z Opola, zapłacimy 9,9 mln zł).

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.