W dniach 17-19.05.2024 r. w Starachowicach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Starszych i Młodzieżowców w formule Low Kick. W Mistrzostwach łącznie wzięło udział 337 zawodników ze 101 klubów z całej Polski. Szymon Twardowski z Bogatyni zajął 3 miejsce. Szymon trenuje w Kick-Fighter Zgorzelec.
fot. dzięki uprzejmości Kick-Fighter Zgorzelec
 
Nasz klub reprezentowali Jenny Jackowska, Nastia Lazarenko, Michał Micor i Szymon Twardowski. Z powodów organizacyjnych walk nie stoczyła najbardziej doświadczona z naszej ekipy Jenny Jackowska, a liczyliśmy tutaj na medal. Jedyny brązowy medal dla naszej drużyny wywalczył Szymon Twardowski. Natomiast Nastia Lazarenko i Michał Micor odpadli w ćwierćfinałach. Braliśmy taki scenariusz pod uwagę ponieważ wszyscy nasi zawodnicy ( poza Jenny) mają bardzo małe doświadczenie ringowe. Chłopaki przed Mistrzostwami Polski mieli stoczone tylko po dwie walki a dla Nastii był to debiut w formule ringowej (Nastia trenuje dopiero półtora roku). Mimo to wszyscy dali świetne pojedynki i pokazali charakter. Ich przegrane były minimalne co dobrze wróży na przyszłość - skomentował klub Kick-Fighter Zgorzelec po zawodach. 
Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.