W sobotę 2 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni, odbyły się Mikołajki Na Sportowo Dla Osób z Niepełnosprawnościami, których organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

W zajęciach sportowych uczestniczyły osoby z Niepełnosprawnościami z : DPS „Jędrek” w Opolnie Zdroju, Powiatowego Ośrodka Wsparcia, Pracowni Integracyjnej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury „Bez Barier”, TPD Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej, Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni, Przedszkola Publicznego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, a także na zaproszenie odwiedzili nas uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zgorzelcu i przyjaciele z Czech – Základní škola a Mateřská škola, Hrádek nad Nisou - Loučná, příspěvková organizace.

Po oficjalnym otwarciu imprezy przez Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Wojciecha Dobrołowicza wraz z Dyrektorem OSiR Adamem Ignatowiczem, odbyły się pokazy Klubu Karate Bogatynia oraz Harcerzy. Kolejna częścią programu byl fenomenalny koncert Zespołu AMBARAS - podopiecznych z DPS Jędrek. Nie mogło zabraknąć zabaw z Animatorką Gabarką na przygotowanych specjalnie dla nich stacjach. Dużą atrakcją okazała się być Foto Budka, w której wszyscy z radością robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Racuszki, słodki poczęstunek oraz popcorn to tylko kilka z atrakcji, które umiliły nam czas w tym dniu.

W trakcie trwania imprezy niespodziewanie pojawił się Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich prezentami.

Dziękujemy Marcinowi Woronieckiemu za oprawę muzyczną imprezy oraz pomoc w jej prowadzeniu.

Źródło: UMiG Bogatynia 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.