Zawodnicy z Bogatyni jedni z najlepszych w biegu XI Półmaratonu i Jeleniogórskiej Dziesiątki.

16-04-2023r. (niedziela) w Cieplicach Śląskich odbył się XI Półmaraton i Jeleniogórska Dziesiątka, w której uczestniczyła duża grupa biegaczy z Bogatyni.

Wielki sukces odniosła drużyna Izery Bogatynia, która w klasyfikacji klubowej zajęła 2 miejsce. Indywidualnie w półmaratonie /21,0975 km/ wspaniale pobiegł Sebastian Gołębiewski zajmując 3 miejsce open, a w swojej kategorii wiekowej M-30 zajął 1 miejsce. 3 miejsce w kat. M-50 zajął REMIAN Andrzej, a 5 miejsce zajął OLEKSIAK Artur. W bieguna na 10 km wspaniale pobiegł FIRLET Daniel zajmując 3 miejsce open, a swojej kat. wiekowej M-45 był 1. Wspaniale pobiegli w swoich kategoriach wiekowych OLEJNICZAK Tomasz M-30 - zajął 3 miejsce, CHOJA Jakub był 4. W kategorii M-60 Leszek PANACHEDA zajął 4 miejsce.