Dzielna ekipa (...) usunęła stare i zniszczone a zamontowała piękne, nowiutkie, pachnące świeżym lakierem ławeczki na naszym zalewie.
"Konia z rzędem" temu, kto wyjaśni absurd: 
 
Na odcinku 60 - 70 metrów byle jakiej, rzadko uczęszczanej bo wyboistej dróżki (bo trudno nazwać to alejką) zamontowano 8, słownie "OSIEM" pięknych ławeczek (średnio co 7-8 m. ławeczka). I żadnym argumentem nie jest fakt że tyle ich tam było, bo były tam jak funkcjonowała plaża na czynnym kąpielisku.
 
Jestem tam praktycznie codziennie. Nigdy nie widziałem zajętych 2 ławek. Śmiało wystarczyły by, 3 maksymalnie 4 ławeczki.
 
Czy naprawdę nie ma w Bogatyni miejsc gdzie można by było je zamontować? Myślę że co najmniej połowę tych pięknych ławeczek należałoby przenieść w inne miejsca, choćby na ścieżkę rowerową wokół działek.
 
Pozdrawiam. Mieszkaniec Bogatyni.
 
***
 
Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).
Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.