www.wolfandthemotherfuckers.com W najbliższy weekend w programie "Mam Talent!" będziemy mogli zobaczyć "bogatyński" zespół "Wolf & The Motherfuckers"

Jak poinformował zespół "Wolf & The Motherfuckers" na portalu społecznościowym - w najbliższa sobotę będziemy mogli zobaczyć muzyków w programie TVN "Mam Talent!". "Wolf & The Motherfuckers" to zespół, którego korzenie sięgają Bogatyni za pośrednictwem lidera grupy Wolfa Koehlera. Bogatynianin najbardziej znany jest z twórczości w zespole Hammer. Ten legendarny polski zespół heavymetalowy powstał w 1985 w Karpaczu, a rozpadł się osiem lat później (w 1993 roku). Na temat Hammera pisaliśmy w artykule Nowa płyta na ćwierćwiecze Hammera.

Zespół "Wolf & The Motherfuckers" dwukrotnie brał udział w programie telewizji Polsat "Must Be The Music Tylko Muzyka". W 2011 roku przed jurorami programu zaśpiewali piosenkę "Bloodsucker" i zaskarbili sobie ich przychylność. Utwór utrzymany był - jak sami mówili w programie - w konwencji pastiszu. Odcinek z udziałem zespołu został wyemitowany wczoraj na antenie telewizji POLSAT. Jak informowali muzycy na naszym forum, aby dalej występować musieliby zmieć nazwę. - "Bardzo dziękuję za bardzo miły odzew po programie, wobec mojej osoby i pozdrawiam wszystkich oglądających. Niestety - warunkiem przejścia dalej była zmiana nazwy, a na to nie mogliśmy się zgodzić, mamy swój honor :) Mam nadzieję, że kiedyś zagramy w moim mieście :)" - napisał wówczas Wolf Koehler.

Tym razem zespół oceniać będzie Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Jak czytamy na stronie internetowej programu jurorzy będą oceniać coraz bardziej wyszukane talenty, jak pływanie synchroniczne czy pokaz latawców akrobacyjnych... Komu siódma edycja przyniesie szczęście? Emisja programu na antenie TVN w sobotę o godz. 20.00.

Podobne artykuły:

 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.