Bogatyński Ośrodek Kultury, fot. bogatynia.info.plDanuta Błażejczyk, Grażyna Barszczewska, Jacek Borkowski, Tomasz Stockinger i Zbigniew Lesień - to gwiazdy, które wystąpią w bogatyńskim koncercie zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet

 

Bogatyński Ośrodek Kultury oraz Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia zapraszają na wspaniały koncert z okazji Dnia Kobiet "Dla Niej".  Udział wezmą: Danuta Błażejczyk, Grażyna Barszczewska, Jacek Borkowski, Tomasz Stockinger i Zbigniew Lesień. Imprezę zaplanowano na 6 marca, godzina 19.00, sala widowiskowa BOK. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie BOK.

Według encyklopedii internetowej wikipedia.pl Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca, jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Ustanowione zostało w 1910 roku. W Bogatyni od kilku lat dzień ten jest szczególnie upamiętniany specjalnie organizowanym programem artystycznym. Cztery lata temu był to recital Jacka Wójcickiego, trzy lata temu "postawiono" na uśmiech: wystąpił kabaret "Paka" i Joanna Bartel, dwa lata  temu zagrał Mariusz Kiljan z zespołem, a w zeszłym roku wystąpił bogatyńsko - zgorzelecki Tax Free.

Koncert: "Dla niej" - koncert na Dzień Kobiet

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.