Zapraszamy do obejrzenia prac wykonanych przez Antona Sierova. A są to urokliwe wieszaki na klucze wykonane z drewna w stylu Drift Wood.

W Bogatyni Pan Anton korzysta ze stolarni „Cedr”, gdzie przygotowuje elementy do swoich wieszaków na klucze, a żona maluje je nadając im kolorowy wygląd.

Pan Anton Sierov przyjechał do Bogatyni w 2022 r. ze swoją rodziną z Ukrainy. W Nikopolu, gdzie mieszkał, prowadził warsztaty stolarskie, zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych. Uczył dzieci oraz młodzież jak bezpiecznie korzystać z narzędzi stolarskich, do czego służą, jakie są rodzaje drewna. Podczas majsterkowania uczestnicy robili podstawki do smartfonów, podstawki do serwetek, wieszaki oraz inne przedmioty użytkowe i ozdobne z drewna. 

Chętnie podzieliłby się swoją wiedzą na temat „sztuki stolarskiej” z mieszkańcami Bogatyni, a zwłaszcza z młodzieżą podczas warsztatów czy kursów.

Istnieje możliwość zakupu lub zamówienia prac Pana Antona. 

Kontakt tel. 884 329 023, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na FB „Domki dla twoich kluczy”.

Wystawę można oglądać do końca grudnia 2023 r. w holu biblioteki.

Zapraszamy!

Źródło: biblioteka publiczna 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.