2011-12-10-13-52-32-225 Kolejne oddane do użytku mosty, kolejne chodniki, kolejne odcinki dróg. Jak naprawdę wygląda Bogatynia. Pokażcie nam to.

 

Od ponad roku miasto przypomina plac budowy. Projekty, wizualizacje, makiety, grafiki, rysunki techniczne i artystyczne projekty. Wszystko już niedługo. Wszystko już za jakichś czas. Wkrótce.

Chcielibyśmy wiedzieć jak miasto wygląda z Waszej perspektywy kiedy idziecie do pracy czy na zakupy. Jak się prezentuje. Chcielibyśmy z Waszą pomocą stworzyć Bogatyni portret własny, nie ten z bilboardów czy prezentacji ale Bogatyni która towarzyszy Wam na co dzień. Jest się czym pochwalić a może czego wstydzić ? Czy są miejsca w które zapraszacie przyjezdnych czy raczej wychodzicie z nimi tylko nocą by nie wstydzić się za to, co Was otacza ? 

Specyfika urbanistyczna  oraz zeszłoroczna powódź to naturalne powody dla których Bogatynia nigdy nie była wyjątkowo urodziwym miastem - czy się takim stanie, czas pokaże ale arkadyjskie wizualizacje projektantów jakoś niespecjalnie do mnie przemawiają.

Chcielibyśmy zobaczyć Waszą Bogatynię, jak Wy ją widzicie.

Przysyłajcie nam swoje zdjęcia, fotografujcie wszystko co wyda się Wam tożsamością miasta a razem uzyskamy jasny obraz tego, gdzie żyjemy. Czy ciekawy, czy straszny, może absurdalny - to już zależy tylko od Was. Nadesłane fotografie opublikujemy w galerii info.

Zdjęcia wysyłajcie naTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź korzystając z formularza kontaktowego.

Zapraszamy.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.