- reklama -

Kalendarz wydarzeń

Klanzowa Akademia Młodych Animatorów
Piątek 25 Październik 2019, 17:00
Odsłon : 425

Stowarzyszenie KLANZA zaprasza na spotkania realizowane w ramach projektu: KAMA - Klanzowa Akademia Młodych Animatorów. Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 października o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Bogatyni.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie KLANZA, współfinansowany przez Fundację Polki Mogą Wszystko oraz S.C. Johnson a Family Company, zakłada realizację działań w ramach Klanzowej Akademii Młodych Animatorów - KAMA, której głównym celem jest rozwijanie wśród młodzieży kompetencji społecznych, liderskich oraz przedsiębiorczości. Przygotowanie młodych liderów do kierowania i rozwijania młodzieżowego wolontariatu oraz rozwijania kompetencji niezbędnych w dorosłym życiu podczas pracy przy realizacji działań statutowych.

Projekt zakłada udział minimum 12-osobowej grupy młodzieży w wieku 13+. Spotkania w ramach Klanzowej Akademii Młodych Animatorów będą odbywały się raz w miesiącu - w ostatni piątek miesiąca w godzinach 17:00-19:00 z wyjątkiem zajęć prowadzonych przez zewnętrznych trenerów (zajęcia w soboty).

Podczas zajęć młodzież będzie podnosić swoje kompetencje animacyjne przygotowujące ich do pracy z różnymi grupami odbiorców oraz rozwijać swoje kompetencje społeczne, komunikacyjne i liderskie. Będzie uczyła się zabaw z chustą animacyjną, modelowania balonów, makijaży na twarzach, manipulowania rekwizytami cyrkowymi, zabaw ruchowych i pląsów, tańców integracyjnych.

 

Pozna również Breakout EDU. Narzędzia, które tworzą gry edukacyjne dla osób w każdym wieku. Gry uczą pracy zespołowej, rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia. Podczas zajęć z psychologiem będą warsztatowo ćwiczyli umiejętności komunikacyjne oraz rozwiązywanie problemów.

Zapraszamy chętnych do udziału w spotkaniach Klanzowej Akademi Młodego Animatora - K.A.M.A.

Kontakt:
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA oddział w Bogatyni.
telefon:
692 169 034
mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patroni medialni projektu: bogatynia.info.pl, bogatynia.org, bogatynia.pl, TV Bogatynia, Artradio bogatynia.

Klanzowa Akademia Mlodych Animatorow

piątek, kwiecień 16, 2021