- reklama -

Kalendarz wydarzeń

Castet, Afront
Sobota 11 Maj 2019, 19:00
Odsłon : 761
b_699_699_16777215_00_images_stories_imprezy_afront.jpg

W ramach 16. Nyskiego Festiwalu Filmowego w Sieniawce prócz filmów można będzie zobaczyć koncert hard-core i punk. Wystąpią zespoły Castet i Afront.

Afront, fot. arganizatorzy

[Czytaj również o Festiwalu: Nietuzinkowy, Niepokorny, Nieoczywisty]

 

CASTET (Silesia Hardcore Attack)
CASTET to założony w 2003 roku przez weteranów śląskiego punka projekt, który stał się objawieniem sceny muzycznej hc/punk w Polsce. Ich muzyka to klasyczny hardcore, w który świetnie wpisują się zakorzenione w realiach życia i pełne celnych spostrzeżeń i rozbrajającego poczucia humoru teksty. Ich muzyczny dorobek to cztery pełnowymiarowe albumy. Ostatnio nagrania zespołu pojawiły się na płytach z coverami Dezertera i Republiki, a kolejna studyjna płyta już po wakacjach. To ich bodajże trzecia wizyta w Sieniawce... Więcej informacji o zespole facebook.com/TheCastet oraz www.castet.pl.

AFRONT (Trzebinia Anarcho HC Punk)
Zespół AFRONT powstał w 1992 r. w Trzebini. Z małymi przerwami grają do dziś, a na koncie mają kilka płyt. Ich ostatni materiał to wydana 2 lata temu "Samozagłada Ludzkości". Grają to co lubią najbardziej - ostry i zaangażowany anarcho-hardcore-punk. Od kilku lat są bardziej aktywni grając sporo koncertów w Polsce i Czechach. Więcej informacji o zespole afront.bandcamp.comfacebook.com/Afront. Koncert odbędzie się 11.05 (sobota) od goziny 19.00 w lokalu "Zeielone Wiosła" w Sieniawce przy ulicy bł. ks. Popiełuszki. Wstęp 20 zł, na filmy 20 zł, a za pakiet koncert i filmy zapłacimy 30 zł. 

Jakie filmy będzie można zobaczyć w Sieniawce 9i innych miastach pogranicza) w ramach 16. Nyskiego Festiwalu Filmowego możecie znaleźć w programie.

piątek, kwiecień 16, 2021