- reklama -

Kalendarz wydarzeń

XXII Transgraniczne Targi Pracy
Środa 09 Maj 2018, 10:00 - 14:00
Odsłon : 834

Plakat Zgorzelec 09.05.2018Już za niespełna miesiąc- 9 maja 2018 r., odbędą się Transgraniczne Targi Pracy. W budynku Miejskiego Domu Kultury Zgorzelcu pojawi się ponad 70 wystawców z Niemiec, Czech i Polski.

Idea transgranicznych targów od lat jest znana ? mają one na celu zaprezentowanie mieszkańcom pogranicza możliwości podjęcia pracy u sąsiadów po niemieckiej i czeskiej stronie, a także pokazują drogę do znalezienia pracy w Polsce.
XXII Transgraniczne Targi Pracy są sztandarowym działaniem Partnerstwa EURES-TriRegio i są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu EaSI. Organizują je doradcy EURES Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przy wsparciu Powiatu Zgorzeleckiego, Miasta Zgorzelec i Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu.

EURES jest siecią współpracy publicznych służb zatrudnienia i ich partnerów na rynku pracy. Wsparcie jest ogólnodostępne, bezpłatne i skierowane do osób poszukujących pracy, zainteresowanych wyjazdem do innego kraju w celach podjęcia pracy oraz do pracodawców, którzy chcą prowadzić rekrutację pracowników z zagranicy.
Więcej informacji o targach i pracy za granicą można znaleźć na www.eures.dwup.pl

Wystawcy zaprezentują się w środę, 9 maja w Miejskim Domu Kultury (ul. Parkowa 1) w godz. 10.00-14.00.

Serdecznie zapraszamy!

Spis wystawców oraz lista stanowisk pracy w załączeniu.

Pobierz załącznik:

pod patronatem www.bogatynia.info.pl
czwartek, styczeń 21, 2021