Kalendarz wydarzeń

Spotkanie autorskie z Przemkiem Ignaszewskim
Sobota 21 Październik 2017, 13:00
Odsłon : 626

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie połączone z pokazem kulinarnym z Przemkiem Ignaszewskim, znanym w sieci jako Vegenerat Biegowy, autorem książki "Vegenerata sposób na zdrowie - biegaj, gotuj, chudnij", ultramaratończykiem, veganinem i całkiem niezłym kucharzem. 

Przemek o sobie: "Postawiłem na bieganie, a wraz z nim zacząłem chłonąć wiedzę, przekazywaną przez Internet i przez ludzi, którzy choć w małym stopniu liznęli tematu biegowego. Na szczęście na początku swojej przygody biegowej trafiłem na obóz Tatra Running, gdzie spotkałem osoby kompetentne i takie które potrafiły mnie sprowadzić na Ziemię, gdy zaczynałem rozważania, podpieranymi informacjami wyssanymi z globalnej sieci. To był jeden z lepszych strzałów w mojej przygodzie biegowej. Od tamtego czasu przeszedłem długa drogę, słuchając swego ciała i spędziłem tysiące godzin na odkrywaniu tajemnic biegania i żywienia."

Podczas spotkania będzie można nabyć książkę, która składa się z dwóch części - o bieganiu i o gotowaniu. Można w niej znaleźć pełno ciekawych przepisów vege na różne okazje i pory roku. 

Chcesz dowiedzieć się jak biegać, chudnąć i zdrowo gotować? Zapraszamy.

Spotkanie odbędzie się 21 października w godzinach 13:00 (pokaz kulinarny) i 16:00 (spotkanie autorskie) w Restauracji Hoker przy ul. Pocztowej 15.

Źródło, więcej informacji: www.facebook.com/Spotkanie autorskie z Przemkiem Ignaszewskim

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.