Zdjęcie przykładowe, fot. sxc.hu, walker_M Paliwo do samochodów osobowych, będących w użytkowaniu UMiG Bogatynia, dostarczy Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej CARPATIA. Wstępne wynagrodzenie brutto to 167.238,88 zł


Siedziba firmy to Średnia Wieś, koło wsi Hoczew w powiecie Lesko, województwo podkarpackie. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wziął udział tylko jeden oferent. Przedmiotem zamówienia była etylina PB 98 w szacunkowej ilości 19 328 litrów oraz olej napędowy – 8 664 litry. Czas trwania zamówienia – do 31 grudnia 2012 r.

O zamówienie mogli ubiegać się wykonawcy, którzy posiadają przynajmniej jedną stację paliw, zapewniającą możliwość całodobowego tankowania w granicach administracyjnych miasta Bogatynia. Według zamówienia, gmina zamierzała zakupić łącznie 28 tys. litrów paliwa. W 2009 roku gmina dwukrotnie ogłaszała postępowanie w sprawie zakupu 44 tys. litrów paliwa na cały rok - w obu przypadkach postępowanie unieważniono. O zamówieniach w roku 2010 i 2011 brak informacji na oficjalnej stronie urzędu.

Podobne artykuły:


Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.