Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace związane z remontem elewacji budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Bogatyni - informuje UMiG

"Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace związane z remontem elewacji budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Bogatyni. Informację o nowym zadaniu przekazał radnym podczas sesji burmistrz Andrzej Grzmielewicz. Gminne szkoły wymagają wykonania wielu remontów i niezbędnych napraw, ale w związku z faktem, iż to właśnie „Jedynka” ucierpiała podczas powodzi decyzją burmistrza przekazane zostaną środki z rezerwy inwestycyjnej" - poinformował UMiG na swojej stronie internetowej.

Według informacji przekazanych w komunikacie wcześniejszy remont elewacji nie był możliwy w związku z pracami prowadzonymi na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki i Placu Bohaterów Warszawy.

Urzędnicy szacują, że remont elewacji „Jedynki” może kosztować około 150 tys. zł. Finansowanie zadania nastąpi w oparciu o pieniądze pochodzące z rezerwy inwestycyjnej. Natomiast planowany termin rozpoczęcia prac to okres wakacji.

Na podstawie: UMiG Bogatynia

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.