Budynki zniszczone podczas powodzi, fot. R. NaruszewiczJeszcze do piątku można składać wnioski wniosków z kandydaturami do wyróżnienia "Przyjaciel Gminy Bogatynia"

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia wydał już drugi komunikat w sprawie przyjmowania wniosków do Kapituły wyróżnienia „Przyjaciel Gminy Bogatynia". Pierwszy przewidywał składanie wniosków do połowy bieżącego miesiąca. Tym razem nieprzekraczalny termin wydłużono do 29 czerwca br. 434 potencjalnych "Przyjaciół" już wytypowano (vide Pierwszych 434 "Przyjaciół Gminy Bogatynia" (lista)). Poniżej pełny komunikat.

"W celu uhonorowania darczyńców, którzy wsparli mieszkańców oraz Gminę Bogatynia po powodzi z 7 sierpnia 2010 roku przyjmowane będą wnioski od osób prawnych i fizycznych z terenu Gminy Bogatynia. Wszelkie informacje dotyczące darczyńców należy przekazać do Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni zgodnie z treścią komunikatu.

Komunikat Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia w sprawie przyjmowania wniosków do Kapituły wyróżnienia „Przyjaciel Gminy Bogatynia".

Szanowni Mieszkańcy,

zgodnie z § 7 uchwały Nr VI/43/l 1 Rady Gminy i Miasta Bogatynia z dnia 21 stycznia 2011 roku w sprawie ustanowienia wyróżnienia „Przyjaciel Gminy Bogatynia" oraz zasad honorowania
kandydatów, informuję o rozpoczęciu przyjmowania wniosków z kandydaturami do wyróżnienia „Przyjaciel Gminy Bogatynia".

W związku z powyższym przedstawiciele organów samorządowych Gminy Bogatynia oraz osoby prawne i fizyczne z terenu Gminy Bogatynia, które chcą zgłosić kandydatury do wyróżnienia, powinny złożyć stosowny wniosek do Kapituły w nieprzekraczalnym terminie do 29 czerwca 2012 r.

Wzór wniosku o nadanie wyróżnienia stanowi załącznik nr 1 do uchwały Nr VI/43/l 1 Rady Gminy i Miasta Bogatynia z dnia 21 stycznia 2011 roku.

Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni ul. Daszyńskiego 1, pokój nr 5.

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Andrzej Grzmielewicz

Uwaga!
Kapituła rozpatrywać będzie tylko i wyłącznie wnioski przygotowane zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik do w/w uchwały, opatrzone czytelnym podpisem wnioskodawcy.
W celu ułatwienia kontaktu prosimy wnioskodawców o podanie numeru telefonu, a także numeru telefonu wskazanego kandydata.

Załącznik:
- Uchwała Nr VI/43/ll Rady Gminy i Miasta Bogatynia z dnia 21 stycznia 2011 roku w sprawie ustanowienia wyróżnienia „Przyjaciel Gminy Bogatynia" oraz zasad honorowania kandydatów (plik PDF)".

 

Podobne artykuły:

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.