W ciągu minionej doby podczas przeprowadzonych działań policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kar więzienia. Wszyscy trafili już do aresztu.

Na zdjęciu policyjny radiowóz, fot. KPP w Zgorzelcu 

Minionej doby podczas przeprowadzonych działań ukierunkowanych na zatrzymanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali trzy takie osoby.

Pierwszy z poszukiwanych został zatrzymany w Czerwonej Wodzie przez funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Węglińcu. 46-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego ma do odbycia 290 dni zastępczej kary aresztu.

Drugi z mieszkańców naszego powiatu trafił w ręce policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu. 25-latek spędzi w więzieniu najbliższe 5 miesięcy.

Kolejny został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zgorzeleckiej komendy. 32-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego poszukiwany był na podstawie listy gończego. Mężczyzna ma do odbycia 2 lata więzienia.

Wszyscy zatrzymani poszukiwani byli celem odbycia kar pozbawienia wolności za kradzieże i włamania.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.