Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o liczne kradzieże sklepowe. Mężczyzna usłyszał zarzuty za kradzieże mienia o łącznej wartości ponad 26 tysięcy złotych. Dodatkowo okazał się osobą poszukiwaną celem odbycia 1 roku i 8 miesięcy więzienia. Zatrzymany trafił już do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok za popełnione przestępstwa.

Na zdjęciu policyjna cela, fot. KPP w Zgorzelcu 

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o kradzieże sklepowe. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu 18 zarzutów, gdzie łączna wartość skradzionego towaru wyniosła ponad 20 tysięcy złotych. Łupem mężczyzny padały artykuły spożywcze, chemiczne i alkohol. Na tym nie koniec. Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy udowodnili 35-latkowi kradzieże w jednej z drogerii na terenie Zgorzelca. Mężczyzna ukradł perfumy i kosmetyki o wartości prawie 6 tysięcy złotych.

Podejrzany na wyrok za popełnione czyny będzie oczekiwał w areszcie, ponieważ okazał się osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 1 roku i 8 miesięcy więzienia za wcześniejsze przestępstwa przeciwko mieniu.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.