Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze w pomieszczeniu gospodarczym ujawnili haszysz i marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Na zdjęciu dwa woreczki z suszem, fot. KPP w Zgorzelcu 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze zabezpieczyli woreczki foliowe z suszem roślinnym.

Jak się okazało po badaniach była to marihuana i haszysz w ilości z której można przygotować prawie 50 działek handlowych tych narkotyków.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.