Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego na jednej z ulic w mieście zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen. Okazało się, że 25-latek prowadził pomimo dwóch sądowych zakazów. Dodatkowo okazał się osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 150 dni więzienia. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy podczas służby na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen. Po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych okazało się, że 25-latek posiadał dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami. Dodatkowo był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 150 dni więzienia. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa narkotykowe i liczne kradzieże.

Zatrzymany trafił już do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok w sprawie złamania zakazu kierowania pojazdami za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.