Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni udowodnili 28-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego liczne kradzieże sklepowe. Mężczyzna kradł między innymi artykuły spożywcze, chemiczne oraz kosmetyki. Wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 2 000 zł. Z uwagi, że podejrzany odbywał już kary więzienia za podobne przestępstwa, teraz grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Kradzieże sklepowe to zmora sprzedawców. Przestępcy wykorzystując nieuwagę pracowników sklepów wychodzą z towarem nie płacąc. Zapominają jednak, że większość z nich znana jest zarówno policji, jak i pracownikom ochrony. W ramach prowadzonych czynności procesowych i operacyjnych funkcjonariuszom udaje się zatrzymać większość z nich.

Tym razem policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni na podstawie zebranych dowodów przedstawili 28-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego zarzuty za liczne kradzieże sklepowe. Łupem sprawcy padały artykuły spożywcze, chemiczne i kosmetyki. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 2 000 zł.

Mężczyzna ma już na swoim koncie wyroki za przestępstwa przeciwko mieniu za które odbył kary więzienia. Dlatego działając w warunkach powrotu do przestępstwa grozi mu do 7,5 roku więzienia.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.