Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Marka Michałek lat 33 zamieszkałego w Bogatyni. Mężczyzna 21 czerwca 2022 roku w godzinach porannych wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Marka Michałek lat 33 zamieszkałego w Bogatyni. Mężczyzna 21 czerwca 2022 roku w godzinach porannych wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił.

Wzrost 185 cm, waga około 80-90 kg, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond, lekko kręcone półdługie, długa broda, oczy koloru niebieskiego, twarz szczupła, uszy średnie normalne, nos wąski, długi, uzębienie pełne. Wygląd ubioru nieestetyczny. Znaki szczególne: blizna na prawy udzie. Zaginiony ubrany był w krótkie spodenki koloru białego, koszulkę z krótkim rękawem koloru białego z granatowymi lampasami przy szyi.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionym prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Bogatyni pod numerem telefonu: 47 87 321 20 lub pod numerem alarmowym 112.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.