Policjanci z bogatyńskiego komisariatu zatrzymali 45-latkę podejrzaną o kradzież mienia z jednego z mieszkań na terenie Bogatyni. Łupem kobiety padł sprzęt RTV i AGD, telefon komórkowy, karty bankomatowe, dowód osobisty oraz gotówka. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na łączną kwotę ponad 12 000 zł. Zatrzymana usłyszała już zarzut. W związku z tym, że była już wcześniej karana za przestępstwa przeciwko mieniu, za które odbyła karę więzienia, teraz grozi jej do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież mienia z jednego z mieszkań na terenie Bogatyni. 45-latka ukradła sprzęt RTV i AGD, telefon komórkowy, karty bankomatowe, dowód osobisty oraz pieniądze. Wartość utraconego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 12 000 zł.

Zatrzymana była już karana za podobne przestępstwa, za które odbyła karę pozbawienia wolności. Dlatego działając w warunkach powrotu do przestępstwa teraz grozi jej do 7,5 roku więzienia.

Źródło: KPP w Zgorzelcu 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.