Zawody ”Praga Nextgen Nextlevel 23.11.2019” to kolejna impreza sportowa, w której udział wzięli sportowcy Klubu Sportowego Grom Bogatynia. Po raz kolejny podopieczni Pawła i Kornelii Darłak nie zawiedli staczając emocjonujące walki, dzięki którym sześciokrotnie stawali na zasłużonym podium.

Ze złotymi krążkami wrócili: Oliwia Malcow, Kamil Samelski, Michał Ostrowski oraz Olivier Twardziszewski. Srebro zdobyła Emilia Kaszycka, a brąz wywalczył Łukasz Mikuć. Ogromną walecznością wykazali się również najmłodsi zawodnicy, dla których był to pierwszy start w tej rangi zawodach. Wiktor Ksykiewicz, Mateusz Strózik, Dawid Balcer i Hubert Piekarski uplasowali się tuż za podium zdobywając piąte miejsca. Ponadto Kamil Samelski został uznany przez Organizatora jako najlepszy zawodnik walczący w kategorii junior. Udany występ jest efektem wieloletniej  pracy zarówno trenerskiej jak i zawodniczej. Jak widać żmudna praca po latach medalami odpłaca.

Źródło: UMiG Bogatynia