Pięć bramek Granicy, foto Telewizja Bogatynia na podstawie You TubeGranica Bogatynia w ostatnim meczu strzeliła pięć bramek. Zobacz na filmie jak nasi piłkarze umieszczają piłkę w siatce przeciwnika

Coraz lepiej spisująca się Granica nie dała żadnych szans broniącemu się przed spadkiem zespołowi Woskaru Szklarska Poręba. Wynik spotkania otworzył w 36 sek. Marcin Chrzanowski egzekwując pewnie rzut karny podyktowany za faul na Michale Marszałku. W 21 min rzut wolny z 40 minucie wykonywał Łukasz Duduć, który bezpośrednio umieścił piłkę w bramce zaskakując zasłoniętego bramkarza gospodarzy. Najpiękniejsza bramka meczu padła w 29 minucie, kiedy strzałem z około 30 metrów w górny róg bramki popisał się Mateusz Piskorski sprawiając sobie miły prezent z okazji 19 urodzin. Trzy bramkowa przewaga Granicy utrzymała się do przerwy spotkania. Druga połowa meczu rozpoczęło się od ataków gospodarzy, którzy w 58 minucie strzelili bramkę dokumentując swoją przewagę w tym okresie gry. Nadzieje miejscowych na odniesienie korzystnego wyniku rozwiał ostatecznie Marszałek kończąc skutecznie w 78 i 79 minucie kontry swojego zespołu ustalając rezultat meczu na 1:5. Granica odniosła zasłużone zwycięstwo przewyższając przeciwników w każdym elemencie gry. To piąte zwycięstwo z rzędu naszych piłkarzy, którzy tym samym utrzymali pozycję wicelidera rozgrywek.

Woskar Szklarska Poręba – Granica Bogatynia 1:5 (0:3)

Skład zespołu: Gawlik Marcin, Chrzanowski Marcin, (85 min. Rożek Błażej) Duduć Łukasz, Mikulski Sebastian, Czeczot Krzysztof, Omelański Mariusz, Szywała Daniel, Piskorski Mateusz, Pastuszko Łukasz, (82 min. Krawczyk Konrad) Pazyra Patryk, (46 min. Pietkiewicz Radek) Marszałek Michał, (80 min. Krzesiński Piotr), Suchocki Marcin.

Bramki zdobyli: Michał Marszałek – 2 Marcin Chrzanowski – 1 Łukasz Duduć – 1 Mateusz Piskorski - 1

Trener zespołu: Wojciech Szymków Kierownik: Stanisław Zacharski

Opis meczu: oficjalna strona internetowa Granica Bogatynia; film i zdjęcie: Telewizja Bogatynia