Granica Bogatynia podczas spotkania z Piastem Zawidów, fot. R. NaruszewiczDzisiaj Granica Bogatynia zmierzyła się z Nysą Zgorzelec. Mecz - dla nas wyjazdowy - zakończył się remisem

Dzisiaj w Zgorzelcu odbyła się 10. kolejka rozgrywek IV  ligi - derby powiatowe. Mecz zakończył się remisem 1:1. To już drugie derby rozegrane przez naszych piłkarz i drugi remis. Na początku września graliśmy z Piastem Zawidów (vide Bezbramkowe derby w Zawidowie (galeria zdjęć)). Pierwsza połowa była wygrana dla naszej. Bramkę w 33 minucie strzelił nowy nabytek Granicy z Kijowa Jewgień Sawczuk. Wyrównał pod koniec meczu Piotr Hadziładas w 93 minucie. Zdobyty punkt pozwoliły nam zachować ósmą lokatę w tabeli IV ligi. Nysa zajmuje ostatnie miejsce.

Piast Zawidów wygrał w meczu z drużyną AKS Strzegom 2:0. Piast zajmuje 7. miejsce w tabeli rozgrywek.

Następny mecz Granica Bogatynia rozegra u siebie. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Iskra Kochlice. Mecz zapowiedziano na  8 października, 15.00.