16 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Trzcińcu odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Zawody rozegrano na czterech stołach z atestem ITTF w trzech kategoriach: singiel Pań Amator, singiel Panów Open, singiel Panów Amator. Łącznie zagrało 21 osób w 57 meczach systemem „każdy z każdym” w grupach poszczególnych kategorii. Na koniec rozegrano fazę pucharową półfinały i finały. Poniżej wyniki klasyfikacji końcowej.

Open Panów:

1. miejsce – Tomasz Batóg,
2. miejsce – Krzysztof Filar,
3. miejsce – Dariusz Olechnik,
4. miejsce – Seweryn Najman.

Amator Pań:

1. miejsce – Ewelina Olechnik,
2. miejsce – Grażyna Naumowicz,
3. miejsce – Joanna Kaczałko.

Amator Panów:

1. miejsce – Paweł Kęsy,
2. miejsce – Piotr Iwanowski,
3. miejsce – Roland Furmaniak,
4. miejsce – Robert Wójcik.

Turniej obfitował w wspaniałe, zacięte mecze pełne zwrotów akcji i niesamowitych zagrań. To był czas na sprawdzenie swoich możliwości w czysto sportowej rywalizacji w duchu zasady fair play oraz pogłębienie znajomości i integrację. Warto podkreślić, że zawodnicy i zawodniczki wzajemnie sędziowali wszystkie potyczki. Nad turniejem sprawowali pieczę pan Wiesław Paszkiewicz oraz pan Tomasz Gawryluk – główni sędziowie.

Podczas uroczystego zakończenia Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia pan Wojciech Dobrołowicz wręczył puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.
Uczestnicy turnieju mieli zapewnioną usługę medyczną Iza-Med, zimne i ciepłe napoje oraz poczęstunek. Zawodniczkom, zawodnikom oraz kibicom dziękujemy za tak liczny udział w zawodach i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: UMiG Bogatynia 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.