Werdykt Jury konkursu na Prezentację sceniczną 41. TMFS.

Jury w składzie:

Henryk lzydorczyk (przewodniczący Jury) - Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych, Natalia Grzeszczyk - RMF Classic, Marlena Justyńska - Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych, Jan Tomków - Telewizja Regionalna ze Zgorzelca postanowiło:

Tytuł Króla Łgarzy A.D. 2024, nagrodę finansową ufundowana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz nagrodę rzeczową w postaci "Statuetki Kozła" autorstwa prof. Tomasza Krzpieta z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie ufundowana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznać Paulinie Potockiej z Białegostoku.

Drugie miejsce ex aequo i nagrody finansowe równorzędne ufundowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Telewizję Regionalną TVT ze Zgorzelca przyznać dla Ścibora Szpaka. Doktora Absurdu z Krakowa oraz dla kabaretu "Klub Szyderców Bis" z Poznania.

Trzecie miejsce i nagrodę finansową ufundowaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznać dla kabaretu "A Jak!"' z Krakowa.

Dodatkowo Jury postanowiło wszystkim podmiotom satyrycznym biorącym udział w Finale 41. Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni przyznać wyróżnienia i nagrody finansowe. 

Nagroda Publiczności "Szczupłego Andrzeja" A.D. 2024 Bogatyńska Publiczność postanowiła przyznać nagrodę finansową ufundowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia oraz Statuetkę "Szczupłego Andrzeja" autorstwa prof. Tomasza Krzpieta z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie - ufundowana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Paulinie Potockiej z Białegostoku.

GRATULUJEMY!

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.